HK-Z03DNA MEDICAL

A&ZMED Respirátor FFP2 čierny Respirátor FFP2 bez výdychového ventilčeka

Respirátor filtračná polomaska FFP2 bez výdychového ventilu, farba čierna, 5-vrstvový a vystlaný z vnútornej strany jemným kontaktným materiálom, cer... 

Vrátenie tovaru do 14 dní

Možnosť vyskúšať v predajni

Výhody pre registrovaných B2B partnerov

Osobný odber na predajniach:
Doručenie kuriérom:
0,25 €
0,21 € bez DPH

Popis

Respirátor filtračná polomaska FFP2 bez výdychového ventilu, farba čierna, 5-vrstvový a vystlaný z vnútornej strany jemným kontaktným materiálom, certifikovaná filtračná polomaska disponuje stupňom ochrany FFP2, certifikácia CE (CE je označenie potvrdzujúce zhodu s právnymi požiadavkami pre bezpečný výrobok v krajinách EU, bez ktorého sa v týchto krajinách nemôže predávať), ďalej spĺňa certifikáciu EN149:2001+A1:2009 (klas. FFP2 NR), respirátor spĺňa certifikáciu podľa smernice: EU 2016/425 PPE class III., číslo notifikovanej osoby pre direktívu EU 2016/425 pre PPE: CE 2163. Respirátor spĺňa ochranu proti pevným časticiam a kvapalným aerosolom, táto trieda filtruje víry a baktérie.

Upínanie za uši pomocou pohodlných zatavených pružných gumičiek, maximálny komfort, výkonnosť a tvar poskytuje ochranu pred toxickými aerosólmi v kvapalnom alebo časticami v pevnom skupenstve, veľký vnútorný objem zaručuje slobodu komunikácie, nastaviteľná a tvarovateľná nosová výstuha, individuálne hygienicky zabalený, ergonomický tvar obľúbený u zákazníkov. Filtračná polomaska poskytuje nositeľovi efektívnu ochranu pred kvapôčkovou vírusovou nákazou. Respirátory sú balené hygienicky samostatne.

Technické parametre

 • Kód
  HK-Z03
 • Výrobca
  DNA MEDICAL
 • Úroveň ochrany respirátory
  FFP2NR
 • Vlastnosť
  Bez výdychového ventiluSkládací
 • Pracovné riziko
  Stredne vysoké úrovne jemného prachu

Normy

A&ZMED Respirátor FFP2 čierny