Bezpečnosť pri práci na pracovisku

Protiúnavové, priemyselné rohože

97

Priemyselné prostredia vyžadujú špeciálne riešenia a naše protiúnavové, priemyselné rohože sú navrhnuté práve s ohľadom na tieto potreby. V kategórii protiúnavové, priemyselné rohože nájdete špičkové riešenia pre bezpečnosť a ochranu v priemyselných prostrediach.

Protiúnavové rohože sú vyrobené z odolných materiálov, ktoré zvládnu extrémne zaťaženie, či už ide o veľký pohyb ľudí, vozidiel alebo chemikálií. Tieto rohože poskytujú spoľahlivú ochranu a zároveň zlepšujú bezpečnosť v miestach s vysokým rizikom únavových a úrazových situácií. Minimalizujú riziko úrazov spôsobených kĺzavosťou a pádmi. Ich povrch je špeciálne textúrovaný, aby poskytoval vynikajúcu trakciu a zabránil nežiaducemu šmyku.

Bez ohľadu na to, či pracujete na mokrej podlahe, v olejovom prostredí alebo v miestnostiach s kĺzavými povrchmi, naše protiúnavové rohože vám poskytnú stabilitu a dôveru pri každom kroku.

Našu ponuku tvoria aj dôležité antistatické rohože, ktoré pomáhajú chrániť pred statickým elektrickým nábojom. Sú vyrobené z materiálov, ktoré zabezpečujú rýchly a spoľahlivý odvod statického náboja. To znamená, že v oblastiach, kde je dôležité minimalizovať riziko elektrickej disipácie, vám naše antistatické rohože poskytnú ideálnu riešenie.

Vybavte svoje pracovisko bezpečnou a spoľahlivou podlahou vďaka antistatickým a protiúnavovým rohožiam a zlepšite tak pracovné prostredie pre svojich zamestnancov.

Potrebujete poradiť s výberom?
Filter
Sklad a akcie
Cena
Výrobca
Farba
97 produktov
Zoradenie