Všetky kategórie

Ochrana hlavy

921

U nás nájdete všetko potrebné pre zachovanie bezpečnosti hlavy pri práci v akýchkoľvek podmienkach. Nájdete tu štíty na tvár, ktoré ponúkajú ochranu pred škodlivými časticami, prilby poskytujúce celodennú ochranu hlavy proti nárazom a pádom predmetov z výšky, či protihlukové slúchadlá na prácu v hlučnom prostredí.

Bezpečnostné vybavenie zahŕňa pomôcky aj pre ochranu očí v podobe rôznych pracovných okuliarov zabraňujúcich prieniku nečistôt, chemikálií a iných nežiadúcich častíc. Dôležitou súčasťou je taktiež správna ochrana dýchacích ciest pri práci, pri ktorej hrozí vdýchnutie nebezpečných látok alebo prachových častíc rozptýlených v ovzduší. Ak pracujete v priestoroch s obmedzeným prúdením čerstvého vzduchu, siahnite po kvalitnej polomaske alebo celotvárovej maske, ktorú môžete vybaviť filtrami v závislosti od pracovného prostredia a látok, s ktorými prichádzate do styku.

Vyberte si z našej ponuky sortimentu na ochranu hlavy od značiek ako 3M, Ardon, Bolle, Cerva, Delta Plus, Uvex a zaistite si pri práci plnú bezpečnosť.

Potrebujete poradiť s výberom?
Filter
Sklad a akcie
Cena
Výrobca
Výrobca
Normy
Normy
Veľkosť
Farba
921 produktov
Zoradenie