Bezpečnosť pri práci na pracovisku

Havarijné súpravy

22

Vitajte v našej kategórii havarijných súprav, kde ponúkame rôznorodé a špecializované súpravy pre rýchle a efektívne riešenie nečakaných udalostí. Poskytujeme vám spoľahlivé nástroje a prostriedky na upratovanie a zvládanie havárií, vrátane havárií s olejovými, chemickými látkami a ďalšími nebezpečnými substanciami.

Naša ponuka zahŕňa upratovacie havarijné súpravy, ktoré sú špeciálne navrhnuté na rýchle a účinné odstránenie rozličných nečistôt a nebezpečných látok. Tieto súpravy obsahujú sorbenty, vrecká, nádoby a ďalšie vybavenie, ktoré vám umožňuje rýchlo a efektívne zvládnuť havarijné situácie.

Pre olejové havárie ponúkame olejové havarijné súpravy, ktoré sú navrhnuté na rýchle absorbovanie a odstránenie olejových škvŕn z vody či pevných povrchov. Tieto súpravy obsahujú sorbenty s vysokou absorpčnou schopnosťou oleja a vybavenie pre bezpečný a efektívny proces čistenia.

Pre chemické havárie ponúkame chemické havarijné súpravy, ktoré sú vybavené špecializovanými sorbentmi a ochranným vybavením na manipuláciu s nebezpečnými chemikáliami. Tieto súpravy vám umožňujú rýchlu reakciu a bezpečné spracovanie chemických havárií.

Pre situácie, kedy je potrebné riešiť sypké látky, ponúkame súpravy so sypkými sorbentmi. Tieto súpravy obsahujú sorbenty v práškovej forme, ktoré sú účinné pri absorbovaní a kontrole sypkých látok, ako napríklad piesku, pilín a podobne.

Naša kategória havarijných súprav je vytvorená s dôrazom na bezpečnosť, efektivitu a profesionálnu kvalitu. Spolupracujeme s renomovanými výrobcami, ktorí sú odborníkmi v tejto oblasti a poskytujú osvedčené produkty.

Potrebujete poradiť s výberom?
Filter
Sklad a akcie
Cena
Výrobca
22 produktov
Zoradenie