Jednorazové rukavice

Nitrilové rukavice GRIPPAZ

1

Vyberte si z nášho sortimentu nitrilových rukavíc. Ponúkame široký výber jednorazových pracovných ochranných rukavíc vyrobených z kvalitného nitrilu.

Nitrilové rukavice sú ideálne pre rôzne odvetvia, ako je zdravotníctvo, potravinárstvo, laboratórna práca, čistenie a mnoho ďalších, kde je dôležitá ochrana pred chemikáliami, kontaminantmi a mikroorganizmami. Ich výhodou je, že sú hypoalergénne a neobsahujú latex, čo minimalizuje riziko alergických reakcií a zvyšuje bezpečnosť používania.

Jednorázové nitrilové rukavice sú vyrobené z kvalitného materiálu, ktorý poskytuje vysokú ohybnosť, citlivosť a pohodlie pri práci. Sú odolné voči prierezom, pretrhnutiu a chemikáliám, čo zabezpečuje vysokú úroveň ochrany a bezpečnosti pre používateľa.

Spolupracujeme so známymi značkami, ako sú Sempermed, Delta Plus, Canis (CSX) a Cerva, Ansell a Uvex, aby sme vám poskytli vysokú kvalitu a spoľahlivosť pri vašich pracovných úlohách.

Prezrite si našu ponuku nitrilových rukavíc a nájdite si tie správne rukavice, ktoré budú spĺňať vaše požadavky a poskytnú vám spoľahlivú ochranu vo vašom pracovnom prostredí.

Filter
Sklad a akcie
Cena
Výrobca
Normy
Veľkosť
Farba
Materiál
Odolnosť chemická
Styk s potravinami
Vlastnosť
Najvyhľadávanejšie medzi majstrami
1
Skladom
9,86 €
8,22 € bez DPH
2
Skladom
5,82 €
4,85 € bez DPH
1 produkt
Zoradenie