Zdravotnícke oblečenie

Nohavice LAFONT

7

Naša kolekcia bielych nohavíc ponúka eleganciu a praktickosť pre profesionálov v zdravotníctve i pre tých, ktorí uprednostňujú čistotu a jednoduchosť bielej vo svojom šatníku. Ponúkame široký výber bielych pracovných nohavíc, vrátane špeciálne navrhnutých bielych zdravotníckych nohavíc, ktoré sú ideálne pre lekárov, sestry a iných zdravotníckych pracovníkov.

Naše biele pracovné nohavice sú vyrobené z kvalitných, ľahko udržiavateľných materiálov, ktoré zabezpečujú dlhú životnosť aj pri častom nosení a praní. Sú navrhnuté tak, aby poskytovali maximálny komfort a pohyblivosť, čo je nevyhnutné pre dynamické pracovné prostredie zdravotníckeho personálu.

Biele zdravotnícke nohavice v našej ponuke sú obohatené o praktické funkcie, ako sú viacnásobné vrecká pre ľahký prístup k nástrojom a potrebám, a elastický pás pre optimálnu prispôsobivosť. Tieto nohavice nezabudli ani na dôležitosť estetiky, preto sú dostupné v rôznych strihoch, aby vyhoveli rôznym postavám a preferenciám.

Či už hľadáte úzke, rovné alebo široké strihy, naše biele zdravotnícke nohavice sú dizajnované tak, aby zdôraznili eleganciu a poskytovali neobmedzený komfort.

Preskúmajte našu ponuku zdravotníckych nohavíc, ktoré poskytnú nielen funkčnosť a pohodlie, ale aj štýl a profesionalitu, ktoré sú nevyhnutné v každej situácii.

Filter
Sklad a akcie
Cena
Výrobca
Veľkosť
Farba
Pohlavie
Sezóna
Zloženie materiálu
Gramáž materiálu
Vlastnosť
Najvyhľadávanejšie medzi majstrami
1
Skladom
20,70 €
17,25 € bez DPH
2
Skladom
40,54 €
28,94 €
24,12 € bez DPH
3
Skladom
26,94 €
19,94 €
16,62 € bez DPH
7 produktov
Zoradenie