Zdravotnícke oblečenie

Plášte CANIS

3

Objavte našu širokú ponuku pracovných plášťov, ktoré sú navrhnuté tak, aby poskytovali vynikajúcu ochranu a štýl v rôznych profesionálnych aj každodenných situáciách. Medzi naše hlavné produkty patrí biely plášť, ktorý je neoddeliteľnou súčasťou odevu pre zdravotnícky personál, a ochranné plášte, ktoré sú ideálne pre prácu v laboratóriách alebo v akomkoľvek prostredí, kde je potrebná dodatočná úroveň ochrany.

Náš biely plášť je symbolom profesionality a čistoty, vďaka čomu je vhodný pre lekárov, zubárov, laboratóriá a mnohé ďalšie odbory. Tieto plášte sú vyrobené z vysokokvalitných materiálov, ktoré zabezpečujú trvanlivosť a ľahkú údržbu, pričom sú dostatočne priedušné, aby zabezpečili pohodlie počas celého dňa.

Či už hľadáte pracovný plášť pre použitie v laboratóriu, nemocnici alebo v priemyselnom zariadení, naša ponuka ochranných plášťov zahŕňa rôzne štýly a veľkosti, aby vyhovovali vašim špecifickým potrebám.

Preskúmajte našu ponuku a nájdite ideálny plášť, ktorý vám poskytne nielen potrebnú ochranu, ale aj profesionálny vzhľad.

Filter
Sklad a akcie
Cena
Výrobca
Normy
Veľkosť
Farba
Pohlavie
Sezóna
Zloženie materiálu
Gramáž materiálu