Jednorazové rukavice

Vinylové rukavice CANIS

1

Prezrite si našu kategóriu vinylových rukavíc, kde ponúkame široký výber jednorazových ochranných rukavíc vyrobených z kvalitného vinylu.

Vinylové rukavice sú vhodné pre rôzne odvetvia a použitia, vrátane zdravotníctva, potravinárstva, čistenia a mnohých ďalších. Sú navrhnuté tak, aby poskytovali ochranu pred kontaminantmi, chemikáliami a mikroorganizmami. Ich výhodou je, že sú hypoalergénne a neobsahujú latex, čo minimalizuje riziko alergických reakcií a zvyšuje bezpečnosť používania.

Jednorázové vinylové rukavice sú ľahké na nasadenie a vyzlečenie, čo zabezpečuje pohodlie a efektívnosť pri práci. Sú vyrobené z kvalitného vinylu, ktorý poskytuje dobrú ohybnosť a citlivosť, zatiaľ čo chráni ruky pred nečistotami a kontamináciami. Naše vinylové rukavice sú skladom, čo znamená, že sú okamžite dostupné a môžete si ich zabezpečiť bez zbytočného čakania.

Spolupracujeme s renomovanými značkami Delta Plus, Canis (CSX) a Cerva, ktoré sú známe svojou kvalitou a spoľahlivosťou v oblasti pracovných ochranných prostriedkov.

Sme presvedčení, že naša široká ponuka vinylových rukavíc vám umožní nájsť tie správne rukavice, ktoré budú spĺňať vaše požiadavky na ochranu a pohodlie pri vašej práci.

Filter
Sklad a akcie
Cena
Výrobca
Normy
Veľkosť
Farba
Materiál
Styk s potravinami
Vlastnosť
Najvyhľadávanejšie medzi majstrami
1 produkt
Zoradenie