Zdravotná obuv

Zdravotné sandále BENNON

2

Ponúkame široký výber zdravotných sandálov, ktoré sú ideálne pre zdravotnícky personál, ako aj pre ľudí, ktorí trávia veľa času na nohách a potrebujú extra podporu a komfort.

Sandále sú vyrobené z vysoko kvalitných materiálov, ktoré zaručujú trvanlivosť a odolnosť. Ponúkame modely s ergonomicky tvarovanými stielkami, ktoré poskytujú vynikajúcu podporu chodidla a zároveň znižujú tlak a únavu počas dlhých pracovných zmien.

Naše zdravotné sandále sú navrhnuté tak, aby umožňovali prirodzený pohyb a dýchanie nôh, čím zabezpečujú maximálne zdravie chodidiel. Sú ideálne pre zdravotnícky personál, ktorý trávi dlhé hodiny na nohách, a poskytujú potrebnú podporu pri dlhých hodinách chôdze a státia.

Naše zdravotné sandále sú dokonalým spojením funkčnosti, pohodlia a štýlu, ktoré zabezpečia, že vaše nohy zostanú pohodlné a zdravé počas celého dňa. Preskúmajte našu ponuku a nájdite pár, ktorý najlepšie vyhovuje vašim potrebám a životnému štýlu. Dôverujte popredným značkám Abeba, Barea, Bennon či mnoho ďalším.

Filter
Sklad a akcie
Cena
Výrobca
Normy
Veľkosť
Farba
Pohlavie
Sezóna
Materiál zvršku
Materiál podšívky
Materiál podrážky
Protišmykovosť podrážky
Vlastnosti podrážky
Trieda ochrany