Využite zľavový kupón OBUV10 - 10€ zľava na nákup vybraných modelov topánok UVEX, GIASCO a SPARCO. Kupón je platný do 29.03.2023.

ARDON

661

Spoločnosť Ardon, ktorá vznikla v roku 2000, patrí čo sa týka Strednej Európy, medzi popredné spoločnosti s výrobou pracovných odevov, pracovnej a bezpečnostnej obuvi a taktiež rôznych prostriedkov osobnej ochrany. Medzi ďalšie produkty od tejto značky sa zaraďujú aj ochranné okuliare, respirátory a chrániče sluchu. Skutočnosť, že väčšina pracovníkov trávi v pracovnom odeve a obuvi aj viac ako 8 hodín denne, je vo firme Ardon braná do úvahy a vzniká tak snaha, tvoriť lepšie, kvalitnejšie a pohodlnejšie produkty, ktoré zvýšia produktivitu a ochranu. Spoločnosť sa taktiež zameriava na analýzu rizík, ktoré na pracovisku vznikajú a tým sa tvoria výrobky pre špecifické pracoviská s optimálnou ochranou. Obuv a pracovné odevy značky Ardon disponujú kvalitou, komfortom a atraktívnym vzhľadom.

Od spoločnosti Ardon si u nás vyberiete zo širokej škály sortimentu, od pracovných odevov, cez pracovné rukavice, ochranu hlavy, pracovnú a bezpečnostnú obuv až po outdoorovú obuv a oblečenie.

Potrebujete poradiť s výberom?
Filter
Sklad a akcie
Cena
Výrobca
Výrobca
Normy
Normy
Farba
Veľkosť
661 produktov
Zoradenie