Špeciálne rukavice

Chemické rukavice CERVA

0

V našej kategórii chemických rukavíc nájdete prvotriedne ochranné rukavice navrhnuté špeciálne pre prácu s chemikáliami a nebezpečnými látkami. Naša ponuka obsahuje kvalitné chemické rukavice, ktoré poskytujú spoľahlivú ochranu a pohodlie pre profesionálov pracujúcich v chemických a príbuzných odvetviach.

Rukavice sú vyrobené z odolných a špeciálnych materiálov, ktoré zabraňujú prenikaniu nebezpečných chemikálií do kontaktu s pokožkou. Sú navrhnuté tak, aby odolávali korózii, rozpúšťadlám a iným nebezpečným chemikáliám, čím poskytujú dôkladnú ochranu pre vaše ruky pri manipulácii s rôznymi látkami.

Kladieme dôraz na to, aby naše chemické rukavice spĺňali prísne bezpečnostné normy a požiadavky pre prácu s nebezpečnými látkami. Sú dôkladne testované a schválené.

Vyberte si z našej rozmanitej kolekcie chemických rukavíc a zaistite si ochranu, ktorú vaša práca vyžaduje. Dôverujte popredným výrobcom Ardon, Delta Plus, Sempermed, Uvex, Ansell, ATG a iným.

Filter
Sklad a akcie
Výrobca
Najvyhľadávanejšie medzi majstrami
0 produktov
Zoradenie
Je nám to ľúto, ale pre zadané kritériá neboli nájdené žiadne produkty. Prosím zmeňte nastavenie filtra.
Obráťte sa prosím na našu infolinku +421 2 4445 8684, prípadne nám napíšte na eshop@lubica.eu, kde vám náš tím poradí a skúsi nájsť vhodné riešenie.