EJENDALS

10

Ejendals je švédska rodinná spoločnosť, ktorá sa špecializuje na vývoj, výrobu a predaj ochranných rukavíc a obuvi. Bola založená v roku 1949 a dnes je jedným z popredných výrobcov v tomto odvetví v Európe. Spoločnosť má svoje hlavné sídlo v Leksande vo Švédsku, kde sa nachádza aj jej centrum výskumu a vývoja. Ejendals zamestnáva viac ako 1 200 ľudí na celom svete a jej produkty sa predávajú vo viac ako 50 krajinách.

Portfólio spoločnosti Ejendals zahŕňa širokú škálu ochranných rukavíc a obuvi pre rôzne odvetvia a aplikácie. Hlavné produktové značky sú rukavice TEGERA a obuv JALAS. Rukavice sú dostupné v rôznych materiáloch a prevedeniach, aby vyhovovali potrebám rôznych pracovníkov. Obuv je dostupná v rôznych modeloch a veľkostiach, aby poskytovala maximálnu ochranu a pohodlie.

Spoločnosť Ejendals sa zameriava na inovácie a neustále vyvíja nové produkty a technológie, aby svojim zákazníkom poskytla najlepšiu možnú ochranu. Spoločnosť je tiež hrdá na svoje zameranie na udržateľnosť a používa recyklované materiály a postupy, kde je to možné.

 

Potrebujete poradiť s výberom?
Filter
Sklad a akcie
Cena
Výrobca
Výrobca
Normy
Farba
Veľkosť
10 produktov
Zoradenie