Jednorázové oblečenie

Kombinézy ONSTERIL

0

Prezrite si našu rozmanitú kolekciu pracovných kombinéz, ktoré sú navrhnuté tak, aby vyhovovali rôznym pracovným potrebám a zabezpečili vašu ochranu a pohodlie na pracovisku. Naše pracovné kombinézy sú ideálne pre rôzne odvetvia a ponúkajú vysokú úroveň ochrany a odolnosti voči náročným pracovným podmienkam. Sú vyrobené z kvalitných materiálov, ktoré zabezpečujú dlhú životnosť a odolnosť voči opotrebeniu.

Pre tých, ktorí hľadajú jednorazové riešenia, ponúkame jednorázové ochranné kombinézy, ktoré poskytujú vynikajúcu ochranu pred nečistotami, chemikáliami alebo inými nebezpečnými látkami. Tieto kombinézy sú ideálne pre jednorazové použitie a zabezpečujú, že zostanete chránení počas vykonávania špecifických úloh.

Naša kolekcia kombinéz je navrhnutá tak, aby poskytovala pohodlie a flexibilitu, čo vám umožní pracovať efektívne a bez obmedzení. Vyberte si z našej širokej ponuky a nájdite ideálnu kombinézu, ktorá vyhovuje vašim pracovným a bezpečnostným potrebám.

Dôverujte popredným výrobcom 3M, Delta Plus, DuPont, UVEX a Ardon.

Filter
Sklad a akcie
Výrobca
Najvyhľadávanejšie medzi majstrami
1
Skladom
10,49 €
8,74 € bez DPH
2
Skladom
2,32 €
1,93 € bez DPH
3
Skladom
5,23 €
4,36 € bez DPH
0 produktov
Zoradenie
Je nám to ľúto, ale pre zadané kritériá neboli nájdené žiadne produkty. Prosím zmeňte nastavenie filtra.
Obráťte sa prosím na našu infolinku +421 2 4445 8684, prípadne nám napíšte na eshop@lubica.eu, kde vám náš tím poradí a skúsi nájsť vhodné riešenie.