Bezpečnosť a ochrana zdravia pri práci

Lekárničky HAPPY END

31

Vitajte v našej ponuke lekárničiek, kde nájdete všetko, čo potrebujete pre kompletnú prípravu a zabezpečenie prvej pomoci. Naša ponuka zahŕňa rôzne typy lekárničiek, ako sú klasické lekárničky pre domácnosť, kompaktné a prenosné lekárničky do auta alebo mini lekárničky, ktoré sú ideálne pre cestovanie a outdoorové aktivity.

Lekárničky prvej pomoci sú výnimočne vybavené širokým spektrom lekárnických potrieb, ktoré vám umožnia poskytnúť rýchlu a účinnú pomoc v nečakaných situáciách. V našej ponuke nájdete aj lekárničky na stenu alebo na pracovisko, ktoré sú navrhnuté tak, aby poskytli rýchly prístup k základným liekom a prostriedkom v prípade núdze, pričom spĺňajú požiadavky rôznych pracovných miest a odvetví a zabezpečujú tak bezpečie a pohodu zamestnancov.

S našou výbavou môžete mať istotu, že ste pripravení čeliť neočakávaným situáciám a poskytnúť prvú pomoc rýchlo a účinne. Naša ponuka obsahuje aj potrebné náplne do lekárničiek, ktoré môžete jednoducho doplniť, aby ste mali vždy aktuálne a kompletné zásoby pre prípad núdze.

Filter
Sklad a akcie
Cena
Výrobca
31 produktov
Zoradenie