Montérky

Montérkové súpravy nohavice s náprsenkou ARDON

1

Montérkové súpravy, ktoré zahŕňajú nohavice s náprsenkou, sú ideálnym riešením pre tých, ktorí hľadajú spojenie pohodlia, funkčnosti a ochrany. Tieto súpravy poskytujú komplexnú ochranu pre celé telo, zatiaľ čo ich flexibilný dizajn umožňuje slobodu pohybu počas práce.

Nohavice sú vybavené praktickými vreckami a užitočnými úložnými priestormi, ktoré umožňujú ľahký prístup k nástrojom a ďalším potrebným predmetom. Náprsenka pridáva ďalšiu vrstvu ochrany a ponúka ďalšie priestory pre uskladnenie.

Tieto montérkové súpravy sú vyrobené z odolných materiálov, ktoré vydržia náročné pracovné podmienky a zároveň zabezpečujú priedušnosť a pohodlie. Nastaviteľné popruhy a pružné časti zabezpečujú, že nohavice dobre sadnú a zabezpečia pohodlie počas celého dňa.

Ponúkame rôzne veľkosti a štýly, aby ste si mohli vybrať montérkovú súpravu, ktorá najlepšie vyhovuje vašim potrebám a preferenciám. Či už pracujete v stavebníctve, automobilovom priemysle alebo inom odvetví, tieto nohavice s náprsenkou vám poskytnú potrebnú ochranu a funkčnosť.

Filter
Sklad a akcie
Cena
Výrobca
Normy
Veľkosť
Farba
Pohlavie
Sezóna
Zloženie materiálu
Gramáž materiálu
Najvyhľadávanejšie medzi majstrami
1
Skladom
27,76 €
23,13 € bez DPH
1 produkt
Zoradenie