Personálne kontakty

Obchodné oddelenie - maloobchod, e-shop Viac
Naše kolegyne vám poradia s výberom produktov na maloobchodnej predajni, v prípade potreby budú nápomocné so zmenou alebo doplnením vašej telefonickej, e-mailovej alebo e-shop objednávky, rady vám zodpovedajú vaše dotazy a otázky.
Magdaléna Lukáčová
Magdaléna Lukáčová
Obchodný manažér - eshop
Katarína Sitárová
Katarína Sitárová
Obchodný manažér - predajňa
Milada Zoradová
Milada Zoradová
Obchodný manažér - predajňa
Obchodné oddelenie - firmy, organizácie Viac
Naši obchodníci sa postarajú o vašu spoločnosť, firmu, organizáciu, poradia s výberom správneho produktu podľa profesie, vypracujú cenovú ponuku na mieru, urobia prezentáciu našej ponuky produktov a s radosťou sa postarajú o vás - firemných zákazníkov.
Skarlet Ondrovičová
Skarlet Ondrovičová
Obchodný manažér
Katarína Molitorisová
Katarína Molitorisová
Obchodný manažér
Ľuboš Podolec
Ľuboš Podolec
Obchodný manažér
Fakturačné oddelenie Viac
Elenka je mozgom našej logistiky, má skvelý prehľad o všetkých objednávkach, faktúrach, dodacích termínoch, expedíciách. Ak potrebujete vyriešiť zmenu objednávky, termínu alebo miesta dodania, úpravu alebo zaslanie faktúry, ozvite sa jej.
Ekonomické oddelenie Viac
Ildikó má na starosti vaše dodávateľské faktúry, dodacie listy, pohľadávky a záväzky. Stará sa o príjem tovaru, v papieroch má systém a poriadok.
Marketing Viac
Lukáš má na starosti marketing a dohliada na funkčnosť nášho e-shopu. Ak máte pre nás výhodnú ponuku alebo návrh nových riešení, kontaktujte ho.
Lukáš Podolec
Lukáš Podolec
Logistika / sklad Viac
Braňo má na starosti náš veľký sklad, potrpí si na poriadok, je tu pre vás ak potrebujete overiť odoslanie a správnosť dodanej zásielky.
Branislav Jurík
Branislav Jurík
Vedúci skladu
Reklamačné oddelenie Viac
I keď vám dodávame vysoko kvalitné produkty, pri potrebe reklamácie sa spojte s Miladou. Vyrieši reklamáciu kvality alebo funkčnosti, aby ste boli naďalej naším spokojným zákazníkom.