Personálne kontakty

Obchodné oddelenie - maloobchod, e-shop Viac
Naše kolegyne vám poradia s výberom produktov na maloobchodnej predajni, v prípade potreby budú nápomocné so zmenou alebo doplnením vašej telefonickej, e-mailovej alebo e-shop objednávky, rady vám zodpovedajú vaše dotazy a otázky.
Zuzana Bertoková
Zuzana Bertoková
Obchodný manažér
Zuzana Mrvová
Zuzana Mrvová
Obchodný manažér
Obchodné oddelenie - firmy, organizácie Viac
Naši obchodníci sa postarajú o vašu spoločnosť, firmu, organizáciu, poradia s výberom správneho produktu podľa profesie, vypracujú cenovú ponuku na mieru, urobia prezentáciu našej ponuky produktov a s radosťou sa postarajú o vás - firemných zákazníkov.
Andrea Csenkeyová
Andrea Csenkeyová
Obchodný manažér
Silvia Lovasová
Silvia Lovasová
Obchodný manažér
Ľuboš Podolec
Ľuboš Podolec
Obchodný manažér
Fakturačné oddelenie Viac
Elenka je mozgom našej logistiky, má skvelý prehľad o všetkých objednávkach, faktúrach, dodacích termínoch, expedíciách. Ak potrebujete vyriešiť zmenu objednávky, termínu alebo miesta dodania, úpravu alebo zaslanie faktúry, ozvite sa jej.
Ekonomické oddelenie Viac
Ildikó má na starosti vaše dodávateľské faktúry, dodacie listy, pohľadávky a záväzky. Stará sa o príjem tovaru, v papieroch má systém a poriadok.
Marketing Viac
Lukáš má na starosti marketing a dohliada na funkčnosť nášho e-shopu. Ak máte pre nás výhodnú ponuku alebo návrh nových riešení, kontaktujte ho.
Lukáš Podolec
Lukáš Podolec
Logistika / sklad Viac
Braňo má na starosti náš veľký sklad, potrpí si na poriadok, je tu pre vás ak potrebujete overiť odoslanie a správnosť dodanej zásielky.
Branislav Jurík
Branislav Jurík
Vedúci skladu
Reklamačné oddelenie Viac
I keď vám dodávame vysoko kvalitné produkty, pri potrebe reklamácie sa spojte so Zuzkou. Vyrieši reklamáciu kvality alebo funkčnosti, aby ste boli naďalej naším spokojným zákazníkom.