Jednorazové rukavice

Polyetylenové rukavice ARDON

1

Bohatý sortiment polyetylénových rukavíc, ktoré ponúkajú jednoduché, spoľahlivé a cenovo dostupné riešenie pre vašu ochranu. Naše polyetylénové rukavice sú vyrobené z kvalitného materiálu a sú navrhnuté tak, aby vám poskytli ochranu a hygienu vo vašom pracovnom prostredí.

Polyetylénové rukavice sú ľahké a pohodlné na nosenie, čo vám umožňuje voľný pohyb a manipuláciu s predmetmi. Sú vyrobené z vysoko hustého polyetylénového materiálu (HDPE), ktorý poskytuje spoľahlivú bariéru proti nečistotám, prachovým časticiam a kontaminantom. Ich jednoduchý dizajn a praktické použitie sú ideálne pre rôzne profesie a úlohy, vrátane potravinárstva, údržby, skladovania a mnohých ďalších.

Polyetylenové rukavice sú jednorazové a cenovo dostupné, čo vám umožňuje jednoduchú a ekonomickú výmenu po každom použití. Ich použitie zabezpečuje čistotu a hygienu a znižuje riziko kontaminácie alebo šírenia baktérií.

Vyberte si z našej ponuky polyetylénových rukavíc a získajte jednoduché a spoľahlivé riešenie pre vašu ochranu v každodennom pracovnom prostredí.

Filter
Sklad a akcie
Cena
Výrobca
Veľkosť
Farba
Materiál
Styk s potravinami
Vlastnosť
Najvyhľadávanejšie medzi majstrami
1
Skladom
0,42 €
0,35 € bez DPH
1 produkt
Zoradenie