Ochrana hlavy

Pracovné bezpečnostné prilby

32

Zabezpečte si najvyššiu úroveň ochrany hlavy s našimi pracovnými bezpečnostnými prilbami. Prilby u nás sú navrhnuté pre rôzne pracovné prostredia, od stavebných miest po priemyselné závody, a sú kľúčovým prvkom osobnej ochrannej výbavy.

V našej ponuke nájdete širokú škálu bezpečnostných prilieb od renomovaných značiek ako sú 3M, Delta Plus či UVEX. Tieto prilby sú známe svojou vynikajúcou kvalitou, odolnosťou a pohodlnosťou. Ponúkame modely s rôznymi vlastnosťami, ako sú nastaviteľné popruhy pre dokonalé prispôsobenie, ventilácia pre zvýšenie pohodlia pri dlhodobom nosení a integrované ochranné štíty.

Ochranné prilby sú vyrobené z odolných materiálov, ktoré odolávajú nárazom a zabezpečujú ochranu pred padajúcimi predmetmi, zatiaľ čo ich ľahká konštrukcia zaručuje, že nebudú obťažovať ani pri celodennom nosení. Okrem toho, výber rôznych farieb a dizajnov umožňuje ľahko identifikovať rôzne pracovné role alebo tímy na pracovisku.

Preskúmajte našu ponuku a vyberte si pracovnú prilbu, ktorá nielen zabezpečí vašu bezpečnosť, ale aj zvýši váš komfort pri práci.

Filter
Sklad a akcie
Cena
Výrobca
Normy
Farba
Materiál
Ventilácia
Elektrická izolácia
Hmotnosť
Hmotnosť
Vlastnosť
Vlastnosť
Najvyhľadávanejšie medzi majstrami
1
Skladom
10,91 €
9,09 € bez DPH
2
Skladom
4,46 €
3,72 € bez DPH
3
Skladom
16,55 €
13,79 € bez DPH
32 produktov
Zoradenie