Montérky

Pracovné plášte ĽUBICA

0

Zabezpečte si spoľahlivú ochranu a profesionálny vzhľad s našimi pracovnými plášťami. Sú navrhnuté pre širokú škálu pracovných prostredí.

Nájdete u nás napríklad biely pracovný plášť, ktorý je ideálnou voľbou pre laboratóriá, zdravotnícke zariadenia alebo akékoľvek prostredie, kde je dôležitá čistota a ochrana odevu.

Naše pracovné plášte kombinujú odolnosť a pohodlie. Vďaka kvalitným materiálom odolajú častému praniu a zároveň poskytujú dostatočnú priedušnosť, čo znižuje potenie a udržuje vás v suchu a pohodlí.

Praktické vrecká a ergonomický dizajn zabezpečujú, že máte vždy po ruke potrebné nástroje a dokumenty. Plášte sú navrhnuté tak, aby neobmedzovali pohyb a umožňovali vám pohodlne vykonávať svoju prácu.

V našej ponuke nájdete široký výber veľkostí a štýlov, takže si môžete vybrať plášť, ktorý najlepšie vyhovuje vašim pracovným potrebám a preferenciám. Pozrite sa na našu ponuku pracovných plášťov a nájdite ten, ktorý vám poskytne potrebnú ochranu aj pohodlie.

Dôverujte popredným výrobcom Canis, Payper, Planam, Ardon, a mnoho ďalších.

Filter
Sklad a akcie
Výrobca
Najvyhľadávanejšie medzi majstrami
1
Skladom
33,74 €
28,12 € bez DPH
2
Skladom
15,23 €
12,69 € bez DPH
3
Skladom
14,98 €
12,48 € bez DPH
0 produktov
Zoradenie
Je nám to ľúto, ale pre zadané kritériá neboli nájdené žiadne produkty. Prosím zmeňte nastavenie filtra.
Obráťte sa prosím na našu infolinku +421 2 4445 8684, prípadne nám napíšte na eshop@lubica.eu, kde vám náš tím poradí a skúsi nájsť vhodné riešenie.