Ružinovská

Adresa Ružinovská 3, 821 02 Bratislava
Vedúca predajne Renata Špilajová
Otváracie hodiny:
Po - Pia: 08:30 - 18:30
So: 08:30 - 13:30
Ne: Zatvorené
Informácie:
  • Parkovanie
  • Odborné poradenstvo
  • Platba kartou
+421 2 4319 1877 Informácie a reklamácie
ruzinov@lubica.eu Kontaktný email
Značky, ktoré ponúkame
ara Shoes

Topánky značky ara si vďaka kvalitnému spracovaniu a kombinácie funkčnosti a vzhľadu získali veľa priaznivcov. Následkom neustáleho vývoja modelov sa môžete tešiť na veľmi pohodlný došľap v módnej topánke.

Pre návrhárov v ara Shoes je noha trojrozmerné umelecké dielo, ktoré má mnoho špeciálnych funkcií. Po generácie zdokonaľovaný tvar kopyta vytvaruje topánku tak dokonalo, že zákazníci objavia maximálny komfort a pohodlie. Topánky značky ara Shoes sa prispôsobia nohe a nie naopak.

ara
Gabor

Spoločnosť Gabor je popredným výrobcom kvalitnej a módnej obuvi. Topánky značky Gabor sa vyznačujú svojím vynikajúcim strihom a kvalitou spracovania.

Dizajnéri uprednostňujú mäkké materiály, ktoré zaisťujú funkčnosť pri zachovaní pohodlia pri nosení. Príkladom sú topánky bez podšívky, pri ktorých sa zvršok perfektne prispôsobí nohe a vlhkosť je odvádzaná priedušnou vrchnou usňou. Inteligentné, flexibilné doplnky, ako zapínanie, sťahovanie na gumu, či suché zipsy zaisťujú funkčnosť a pohodlnosť pri nosení.

Gabor
Legero

Legero v sebe spája neporovnateľnú ľahkosť, dlhoročné skúsenosti a pohodlné materiály najvyššej kvality. Obuvníci srdcom a dušou vytvárajú kvalitné modely, ktoré sa starajú o vaše pohodlie: tým sa líši legero od iných značiek a vďaka tomu sú legeros obľúbenou obuvou pre všetky typy nôh. Spájajú dlhoročné skúsenosti, poctivú prácu a rokmi nadobudnuté znalosti, aby vytvorili perfektnú obuv na každý deň s použitím iba tých najlepších materiálov a nadčasového dizajnu. Od ranného pracovného stola po večeru s priateľmi - to je myšlienka každej jednej lego topánky. Sprevádza vás celým dňom a v každej situácii.

Snažia sa podať maximálny výkon, aby svojim zákazníkom poskytli pocit vyrovnanosti, bezstarostnej ľahkosti a nezávislosti. Pocit, ktorý niektorí ľudia radi nazývajú „pocit legera“. Ich poslaním je vyrábať obuv pozostávajúcu zo 100% biologicky odbúrateľných zložiek. Od podrážky po šnúrku, pre Vás a naše spoločné životné prostredie. Všetky výrobky sú vyrobené v Európe. Týmto spôsobom je možné zaistiť najvyššie štandardy kvality, skrátiť dopravné vzdialenosti a zaručiť spravodlivý reťazec tvorby hodnôt.

Legero
Rieker

Topánky Rieker nedefinuje len výnimočný vzhľad. Celý sortiment obuvi je navrhnutý tak, aby vyzeral fantasticky a vydržal roky, ale skutočná skrytá genialita spočíva v dizajnových prvkoch, ktoré nevidíte. Všetky topánky Rieker sú vyrobené s použitím špeciálne patentovanej antistresovej a protišmykovej technológie, ktorá poskytuje vašim nohám základnú oporu a luxusný komfort, ktorými je táto značka známa.

Na rozdiel od mnohých výrobcov obuvi, ktorí uprednostňujú štýl nad komfortom, odborní dizajnéri v Rieker kľadú na dizajn a komfort rovnaké nároky. Antistresová obuv Rieker s využitím vysoko kvalitných ľahkých a elastických komponentov eliminuje tlakové body, absorbuje nárazy a udrží vás v chode po celý deň.

Výhody antistresovej technológie Rieker
• Pocit ľahkosti a výnimočnej voľnosti
• Optimálne tlmenie nárazov na rôznych povrchoch
• Maximálna možnosť odrazu
• Dizajn a materiály, ktoré sa prispôsobia nohám po celý deň tak, aby ste malý trvale adekvátny priestor a pohodlie

Rieker
Remonte

Ohromujúci sortiment dámskych topánok Remonte je láskyplne vytvorený s ohľadom na pohodlie a štýl. Či už hľadáte útulné šnurovacie topánky, sandále alebo zateplenú zimnú obuv, sesterská značka firmy Rieker má obuv na každú príležitosť. Topánky Remonte sú k dispozícii v rôznych farbách a štýloch, takže je ľahké nájsť pár, ktorý by vyhovoval akémukoľvek oblečeniu. Vďaka širokej škále veľkostí, vrátane širokého a extra širokého strihu je zaručené, že nájdete perfektnú obuv podľa Vašich predstáv.

Remonte
Waldläufer

Hĺbkové znalosti z desaťročí remeselného spracovania sú začlenené do najmodernejších technologických aplikácií. Pri výrobe obuvi je použitá len vysokokvalitná koža a je snaha o udržanie prirodzenosti. Použité materiály sa získavajú predovšetkým od dodávateľov z Nemecka, Talianska a Španielska. Koža je kontrolovaná „kožou po koži“ špeciálne vyškolenými zamestnancami, až potom sa presunie do sídla v Schwanheime neďaleko hraníc s Alsaskom. Ručné spracovanie prebieha v mieste Porýnie-Falcko a v malých až stredne veľkých továrňach v susedných európskych krajinách ako Maďarsku, Rumunsku a Chorvátsku.

Výroba obuvi vyžaduje maximálnu možnú presnosť a starostlivosť. Na začiatku každého WALDLÄUFER výrobku je návrh trojrozmerného modelu, doladenie dizajnu potom prebieha na počítači. Na základe tohto návrhu sa vyrábajú gradácie pre všetky veľkosti a šírky. Ručne vyrobená obuv WALDLÄUFER je nakoniec vytvorená s veľkým množstvom technických znalostí a veľkou citlivosťou.

Spracovanie obuvi pomocou ručných švov je najstaršou tradičnou technikou spájania usní. Mnoho modelov WALDLÄUFER je vyrobených týmto tradičným spôsobom. Pri namáhavej a časovo náročnej práci krajčíri šijú materiály niťou. Klasický ručný šev je oveľa odolnejší ako dnes bežný strojový šev. Kvalita konečného produktu rastie s každým pohybom od návrhu k CAD vzorke k ručnému dokončeniu - a vzniká jedinečný kus.

Waldläufer