Špeciálna obuv

Zváračská obuv VM Footwear

3

Vyberte si z nášho sortimentu zváračskej obuvi. Naša ponuka zahrňuje kvalitnú a odolnú zváračskú pracovnú obuv, ktorá je navrhnutá tak, aby vyhovovala požiadavkám a náročným štandardom profesionálnych zváračov. 

Naša zváračská obuv je vyrobená z vysoko kvalitných a odolných materiálov, ktoré zaisťujú ochranu nohy pred horúčavou, iskrami a drobnými časticami. 

Pre profesionálnych zváračov, ktorí pracujú v rôznych prostrediach a podmienkach, sme pripravili široký výber zváračských topánok, ktoré sú ergonomicky tvarované a poskytujú spoľahlivé držanie nôh na rôznych povrchoch. Obuv je navrhnutá s dôrazom na priedušnosť, čo zaručuje pohodlie a suché nohy aj počas dlhých pracovných dní. Okrem toho, naša zváračská obuv je certifikovaná a schválená pre profesionálne použitie, čo znamená, že spĺňa prísne bezpečnostné normy a požiadavky pre zváračské aplikácie. 

Vyberte si z našej rozmanitej kolekcie zváračskej obuvi a zabezpečte si spoľahlivú ochranu pre vašich pracovníkov, aby mohli vykonávať svoje zváračské úlohy s dôverou a bezpečím. Dôverujte popredným výrobcom Ardon, Delta Plus, VM Footwear, Giasco a Bennon.

Filter
Sklad a akcie
Cena
Výrobca
Normy
Veľkosť
Farba
Pohlavie
Sezóna
Materiál zvršku
Vlastnosti zvršku
Materiál podšívky
Materiál podrážky
Protišmykovosť podrážky
Vlastnosti podrážky
Trieda ochrany
Bezpečnostné prvky