Spoznajte nemých hrdinov pracovného dňa
Život vie byť nepredvídateľný. 364 dní v roku môže byť všetko v najlepšom poriadku, ale potom príde ten jeden deň. Vaše zdravie, či zdravie vašich kolegov ohrozí nečakaný pád, zakopnutie, ostrá píla či nebezpečná chemikália.

Vtedy na scénu vstupujú nemí hrdinovia, ktorí môžu v sekunde rozhodnúť o tom, ako sa bude náš život vyvíjať ďalej. Bezpečnostné prilby, pracovná obuv, rukavice či ochranné okuliare – všetky tieto ochranné pomôcky zohrávajú kľúčovú úlohu pri nehodách, ku ktorým môže dôjsť na pracovisku, ale aj na vlastnej záhrade.

Pokladáme za dôležité vyzdvihnúť týchto tichých, nenápadných, no zato nesmierne dôležitých spoločníkov pri akejkoľvek potenciálne nebezpečnej práci. Či už pracujete v zdravotníctve a využívate ochranné odevy počas pracovných činností, vykonávate výškové práce a ochranu vám poskytne bezpečnostná prilba, alebo pracujete na stavbe a pracovné topánky zabránia zraneniu chodidiel – do týchto pomôcok sa rozhodne oplatí investovať. Na nehodu s trvalými následkami totiž stačí len pár sekúnd. Ale toľko trvá aj kliknúť na lubica.sk

Zadovážte si našich tichých hrdinov

Zabezpečte si kvalitné pracovné oblečenie a obuv, vďaka ktorým sa už nemusíte obávať nebezpečenstva, ktoré pri práci môže vzniknúť. Sortiment e-shopu ľubica.sk disponuje širokou škálou bezpečnostného vybavenia pre rôzne segmenty. Nečakajte na to, kedy dôjde k nešťastiu – predvídajte ho a dovoľte týmto tichým hrdinom, nech vás ochránia.