Ochrana zraku, tváre

Žlté okuliare BOLLE

0

V našej ponuke nájdete kvalitné okuliare so žltými sklami, ktoré sú ideálnou voľbou pre rôzne pracovné povolania. Tieto okuliare sú špeciálne navrhnuté pre ľudí, ktorí často pracujú v náročných podmienkach a potrebujú chrániť svoje oči pred nebezpečnými svetelnými podnetmi. Okuliare sú vyrobené z kvalitného materiálu, ktorý zaručuje dlhú životnosť a maximálnu ochranu.

Ponuka zahŕňa rôzne typy žltých okuliarov, vrátane žltých nočných okuliarov, ktoré sú ideálne pre nočné šoférovanie. Tieto okuliare majú špeciálne žlté sklá, ktoré zlepšujú viditeľnosť a znižujú únavu očí pri jazde v noci. Okuliare so žltými sklami sú vhodné pre vodičov alebo ľudí, ktorí často šoférujú a hľadajú komfort počas jazdy. Pri práci okuliare poskytujú ochranu proti mechanickým ohrozeniam bez oslnenia, so zvýšením kontrastu.

Vyberte si z nášho širokého sortimentu antireflexných žltých okuliarov také, ktoré dokonale sadnú vašim potrebám. U nás nájdete produkty od popredných svetových výrobcov ako sú 3M, Delta Plus, Uvex a Ardon.

Filter
Sklad a akcie
Výrobca
Najvyhľadávanejšie medzi majstrami
1
Skladom
2,41 €
2,01 € bez DPH
2
Skladom
8,70 €
7,25 € bez DPH
3
Skladom
6,73 €
5,61 € bez DPH
0 produktov
Zoradenie
Je nám to ľúto, ale pre zadané kritériá neboli nájdené žiadne produkty. Prosím zmeňte nastavenie filtra.
Obráťte sa prosím na našu infolinku +421 2 4445 8684, prípadne nám napíšte na eshop@lubica.eu, kde vám náš tím poradí a skúsi nájsť vhodné riešenie.