Ochrana dýchacích ciest

Respirátory RESPILON

3

Kategória respirátorov poskytuje široký výber ochranných riešení pre dýchacie cesty v rôznych pracovných prostrediach. Ponúkame vysokokvalitné respirátory FFP1, FFP2 a FFP3, ktoré sú navrhnuté tak, aby poskytovali efektívnu ochranu proti rôznym typom častíc vrátane prachu, vírusov a iných mikroorganizmov.

Respirátory FFP2 sú ideálne pre bežné použitie v prostrediach s miernou úrovňou znečistenia, kde potrebujete spoľahlivú ochranu pred prachom a inými časticami. Ponúkame tiež farebné varianty, ktoré pridávajú štýl a umožňujú ľahšiu identifikáciu v pracovných tímoch.

Naša ponuka respirátorov FFP3 poskytuje ešte vyššiu úroveň ochrany, ktorá je vhodná pre pracovné prostredia s vysokou úrovňou znečistenia alebo pre práce, kde je potrebná maximálna ochrana dýchacích ciest. Tieto respirátory efektívne filtrujú aj tie najmenšie častice, čím zabezpečujú vysoký štandard ochrany.

Preskúmajte našu širokú ponuku a vyberte si respirátor, ktorý najlepšie vyhovuje vašim potrebám ochrany a pohodlia. Dôverujte popredným výrobcom 3M, Delta Plus, či UVEX.

Filter
Sklad a akcie
Cena
Výrobca
Normy
Veľkosť
Farba
Úroveň ochrany respirátory
Vlastnosť