Ochrana dýchacích ciest

Respirátory WORKSHOP

0

Kategória respirátorov poskytuje široký výber ochranných riešení pre dýchacie cesty v rôznych pracovných prostrediach. Ponúkame vysokokvalitné respirátory FFP1, FFP2 a FFP3, ktoré sú navrhnuté tak, aby poskytovali efektívnu ochranu proti rôznym typom častíc vrátane prachu, vírusov a iných mikroorganizmov.

Respirátory FFP2 sú ideálne pre bežné použitie v prostrediach s miernou úrovňou znečistenia, kde potrebujete spoľahlivú ochranu pred prachom a inými časticami. Ponúkame tiež farebné varianty, ktoré pridávajú štýl a umožňujú ľahšiu identifikáciu v pracovných tímoch.

Naša ponuka respirátorov FFP3 poskytuje ešte vyššiu úroveň ochrany, ktorá je vhodná pre pracovné prostredia s vysokou úrovňou znečistenia alebo pre práce, kde je potrebná maximálna ochrana dýchacích ciest. Tieto respirátory efektívne filtrujú aj tie najmenšie častice, čím zabezpečujú vysoký štandard ochrany.

Preskúmajte našu širokú ponuku a vyberte si respirátor, ktorý najlepšie vyhovuje vašim potrebám ochrany a pohodlia. Dôverujte popredným výrobcom 3M, Delta Plus, či UVEX.

Filter
Sklad a akcie
Výrobca
Najvyhľadávanejšie medzi majstrami
1
Skladom
5,30 €
4,42 € bez DPH
2
Skladom
1,99 €
1,66 € bez DPH
3
Skladom
0,25 €
0,21 € bez DPH
0 produktov
Zoradenie
Je nám to ľúto, ale pre zadané kritériá neboli nájdené žiadne produkty. Prosím zmeňte nastavenie filtra.
Obráťte sa prosím na našu infolinku +421 2 4445 8684, prípadne nám napíšte na eshop@lubica.eu, kde vám náš tím poradí a skúsi nájsť vhodné riešenie.